top of page

Ürünler

Ağaç Çeşitleri

Lamine & Masif Parke, Marküteri, Deck, Ahşap Basamak bu saydığımız tüm ürünler aşağıdaki görsellerde bulunan masif ağaç malzemeden imal edilmektedir.

MEŞE

BUDAKLI MEŞE

  Ağaç türlerinden MEŞE, hammadde bakımından zengin olması, ağaç sertliğinin kullanım alanına uyum sağlaması sebebiyle lamine ve masif parke konusunda çok tercih edilen malzemelerden biridir.

  Meşe parke istenilen genişlikte, siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda yapılabilmektedir. Stoklarımızda renksiz (ham halde) bulunan malzeme zemine uygulama yapıldıktan sonra veya yapılmadan önce renklendirilebilir.

AMERİKAN CEVİZ

DOUSSİE

CEVİZ

IROKO

MERBAU

wenge.png

WENGE

TEAK

SAPELLİ

Ürünler

Masif Parke

masif-parke.jpg

 MASİF, LAMİNE PARKE 

Masif ve Lamine parke, zemin döşeme malzemeleri arasında en sağlıklı ve doğal olan malzemedir. Ham madde olarak Afrika’dan ve uzak doğudan getirilen tomruklardan üretilmektedir. Masif parke üretiminde kullanıma dayanıklı çizilmesi ezilmesi zor genellikle yoğun ve sert ağaçlar tercih edilir. Malzeme tedariği ve tecrübeli uygulama ekibimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Masif Parke

Untitled-8.jpg

MARKÜTERİ PARKE

Marküteri parke, farklı renklerdeki ağaçların doğal renkleri korunarak, ahşap kaplamaları kesip iç içe geçirmek suretiyle döşenen bir yer kaplaması türüdür. Hatta bu sanata, oymacılık denilmesi daha doğrudur. Özenle yapılması gereken bir sanat türüdür. Deneyimli ustalarımız ile marküteri konusunda imalat ve uygulama hizmeti sunmaktayız

Masif Parke

shutterstock_1497626444.jpg

 DECK 

Afrika kökenli ağaç türlerinden üretilen deck suya ve dış hava koşullarına dayanıklı olmaktadır. Teak, Iroko, Merbau, Tali ve benzeri ağaç türlerinden masif olarak elde edilen malzeme havuz kenarlarına, teras, bahçe, duşakabin gibi alanlara karo veya karkas üzeri olarak uygulanabilir. Kaliteli malzeme stoğumuzla ve tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Masif Parke

basamak.jpg

 MERDİVEN 

Tercih ettiğiniz ağaçtan masif, lamine veya laminant malzemeden beton zemin üzerine giydirme basamaklar ve küpeşteler yapılır. Beton zemin bulunmayan yerlerde komple ahşaptan merdiven imal edilir. Çok hassas bir işçilik gerektirir. Tecrübeli ekibimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Masif Parke

ahşap cephe kaplama.jpg

 AHŞAP DIŞ CEPHE 

Genellikle afrika kökenli masif ahşap ve thermowood tercih edilmektedir. Thermo kimyasal madde kullanılmaksızın 1800 – 2120 arasında ısı ve su buharına maruz bırakılarak üretilmektedir. Ahşap Cephe kaplamalarınızda deneyimli ekibimizle malzeme tedariği ve uygulama konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MALZEME.png

CİLA VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Parke Yapıştırıcıları, zımpara ekipmanları, su bazlı cila ve diğer cila çeşitleri, doğal ağaç hammaddesinden üretilen parke yağları, tamir macunları, dolgu malzemeleri, rulo, fırça.. tüm bu ekipmanları online olarak satın alabilirsiniz..

bottom of page