top of page

Hizmetlerimiz

Tüm ahşap projeleriniz için uygulama ve bakım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve keşif yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Floor-Sanding-Machinery-for-Contractors-from-Lagler-1-100.jpg

Sistre Cila

  Masif ve Lamine parkelerin bakım yapılıp yenilenmesi işlemine sistre denir. Sistre, ahşap yer döşemelerinin zımparalanması, parke aralarında bulunan boşlukların doldurulması ile pürüzsüz yüzey oluşturulması, yenilenmesi işlemine denir. Yapılan bu sistre işleminden sonra yüzeye sürülecek cila kalitesi çok önemlidir. Profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

shutterstock_1474326191.jpg

Parke Döşeme

 Parke uygulama: Ahşap malzemenin yan ve baş taraflarının karşılıklı birleştirerek lamba ve zıvana kısımları arasına parke tutkalı sürülerek zemine uygulanması işlemidir. Bu işlem zeminde bulunan şap üzerine yapıştırma olarak veya yalıtıcı bir şilte kullanılarak yüzer sistem olarak uygulanabilir. Döşeme uygulanacak olan zemin nem cihazlarımızla kontrol edilerek ahşap malzemenin uygun koşulları sağlandıktan sonra uygulama yapılması gerekmektedir. Yerden ısıtma veya tüm koşullar göz önünde bulundurularak bu doğrultuda hangi türde uygulama yapılacağına karar verilmesi gerekmektedir. 

bottom of page